niedziela, 25 stycznia 2015

Punkt piąty - Homoseksualna propaganda


   Kolejny tydzień, kolejny tekst. Dziś temat bardzo na czasie, oraz niezwykle kontrowersyjny. W sumie to już półmetek Hejterskiego Dekalogu. W związku z tym faktem planuje mieć to konkretnie w dupie i pisać tak jak zwykle. A i jeszcze jedno. Post ten dedykuje Aurelii. Ona już wie dlaczego. ( uprzedzając pytania, nie jest homo i wciąż czeka na swojego księcia z bajki, choć wielu ludzi myśli, że jest lesbijką )  Zaczynajmy!

    
    Na początek może definicja opisywanego problemu. Jako rzecze moja studencka wyrocznia, a mianowicie Wikipedia, homoseksualizm to szczególne skłonności lub predyspozycje do angażowania się w kontakty seksualne z osobą tej samej płci. W sumie nic złego. Z założenia nie mnie oceniać to czy ktoś lubi w dupę czy nie, ale gdy dodamy do tego słowo propaganda, które oznacza celowe działanie zmierzające do ukształtowania określonych poglądów i zachowań zbiorowości lub jednostki, polegające na manipulacji intelektualnej i emocjonalnej (czasem z użyciem jednostronnych, etycznie niewłaściwych lub nawet całkowicie fałszywych argumentów) to tak kolorowo się już nie robi. A to co bardzo często ostatnio serwuje prasa, telewizja i w coraz większym stopniu internet jest właśnie taką propagandą homoseksualizmu. Wkurwia mnie to ( w sumie to nic odkrywczego bo jak ktoś już mi napomknął wkurwia mnie wszystko ). Wkurwia dlatego, że promuje się ślepy zaułek ludzkości. Jeśli wszyscy w końcu zostaniemy homoseksualistami skończy się to wyginięciem ludzkości. Ja wiem, że takie coś nie będzie miało miejsca nigdy, ale czasem, czytając te wszystkie teksty o zaletach bycia homo, mam wrażenie, że ich twórcom właśnie na tym zależy.

     W ogóle najśmieszniejsze są te próby udowodnienia, że homoseksualizm jest najnormalniejszy na świecie. Przykład? Parady równości. Setki przebranych w lateksowe wdzianka ludzi wymachuje sztucznymi kutasami w imię braterstwa, równości, szczęści i miłości. Naprawdę czy nikt z nich nie pomyślał ,, Kurwa co ja odpierdalam, nie łatwiej było by założyć normalnie ciuchy, wziąć partnera za rękę i pokazać, że w gruncie rzeczy jesteśmy tacy jak wszyscy? " No cóż, przywódcom takich parad chyba najbardziej jednak zależy nie na tym by być tacy jak wszyscy, ale na tym by zrobić wokół siebie jak najwięcej szumu.     Dobra niech zwykli homo ludzie sobie tam wśród nas żyją, nie mam z tym problemu. Ale nigdy w życiu, nie powinni oni adoptować dzieci. Co ja mówię. Powinien być kurwa odgórny ogólnoświatowy zakaz. Ilość wiadomość, w których słodka homoseksualna para wykorzystuje seksualnie adoptowane dziecko, z dnia na dzień się zwiększa. Więc reasumując. Lubisz w dupę - Nie lubisz dzieci. I żadnych dyskusji. Rodzina to mężczyzna i kobieta. Tak było przez kilka tysięcy lat więc nie powinno się tego zmieniać.
    

    I jeszcze na koniec śmieszna sytuacja, która w gruncie rzeczy pokazuje, że oni są już wszędzie. Na wspomnianym już kiedyś przystanku, jak co rano wsiadła masa ciapaków. Ale są i oni. Dwóch ciapaczków facetów, którzy zaczęli się miziać w autobusie. A myślałem, że religia im zabrania. Najwyraźniej taki chuj...

Zapraszam na fanpage - facebook.com/comniedenerwuje

2 komentarze:

 1. Mała uwaga: zwraca się uwagę na to, że homoseksualne pary wykorzystują dzieci. Heteroseksualne również. I niejednokrotnie jest to gorsza forma przemocy, a im się nie zabrania mieć dzieci. Jasne, zgodne z naturą jest to, że kobieta+mężczyzna, ale spójrzmy prawdzie w oczy: dzieci w domach dziecka mają gorzej, niż miałyby czy u homoseksualnej pary, czy u samotnie wychowującej jej osoby. A utrudnia się to w obu przypadkach.
  Oczywiście, powinno się przeprowadzić najpierw szereg badań psychologicznych, ale jeśli nie ma wyraźnych przeciwwskazań... może lepiej by było takiemu dziecku w domu własnym, nie tam, gdzie je zostawiono.
  Oczywiście nie teraz i nie przez najbliższe kilka... naście lat. Świat nie jest na to przygotowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co człowiek to inna opinia. Chodzi mi głównie o fakt, że odsetek przestępstw w związkach homoseksualnych jest zdecydowanie większy niż w parach hetero. Stąd głównie moja opinia

   Usuń

Szablon wykonała
Mayako
Głęboki Off