poniedziałek, 7 września 2015

Na Bieżąco! - Imigranci


    Skoro zakończyłem Hejterski Dekalog, to czas zacząć coś nowego. Tym czymś jest właśnie to co widzisz, Drogi Czytelniku, czyli cykl roboczo nazwany Na Bieżąco. Ubzdurałem sobie, że będę opisywać i wyrażać opinię na temat tego co dzieje się wokół mnie, czy to w samym Radomiu, czy to na świecie. I od razu zacznę z grubej rury dorzucając swoje piśiont groszy do tematu imigrantów, którzy szturmują granice Unii Europejskiej. Zapnijcie pasy bo wyruszamy w trasę po rasizmie i ksenofobii.

    Węgry parę dni temu. Tłum imigrantów stara się wedrzeć na dworzec w Budapeszcie krzycząc, że chcą do Niemiec. To już pierwszy paradoks jakich wiele wokół imigrantów. Jako to się dzieje, że uciekając z Syrii, Iraku czy innego Allah kraju, klepią te kilometry przez kolejne wolne od wojny państwa z okrzykiem "Na Niemcy!" znaczy się "Do Niemiec" . Dzieje się tak dlatego. że oprócz Brytyjczyków, Niemcuszki z całej Unii mają najlepsze warunki socjalne. Nie oszukujmy się, że to bydło, bo jak inaczej mam nazwać ludzi, którzy na granicy austriacko-węgierskiej obrzucali polski autokar fekaliami, bądź mówiąc potocznie gównem, będzie pracować. Wracając do kupy. Wiecie dlaczego tak zrobili? Oprócz totalnego braku wychowania i ogólnego zezwierzęcenia zrobili to dlatego, że nie chcieli ich przepuścić do Austrii, Nie wiedzieli tylko, że mają pozwolenie na przejście. Dlaczego? Bo praktycznie nikt z nich nie rozumiał komunikatów w języku niemieckim i angielskim, które były wygłaszane na granicy.

   Druga sprawa. Media strasznie rozczulają się nad imigrantami, informując nas, że wśród nich są kobiety i dzieci. Ja oglądając zdjęcia z Budapesztu czy okolic Eurotunelu we Francji widzę, głównie dwudziestokilkuletnich  facetów, którzy krzyczą, wszczynają awantury i ogólnie zachowują się jak podludzie. Dzieci owszem trafiają się, ale głównie na plecach swych ciapatych tatusiów. Kobiet jest jak na lekarstwo. To bardzo ciekawe, że zamiast starać się ratować swój kraj, tylu młodych mężczyzn, w wieku poborowym, próbuje dostać się do Unii. Ja wiem, że wojna, ale gdyby taka wojna miała miejsce w naszym kraju, szczerze wątpię w to, że tylu młodych facetów wołałoby uciec. No ale nie jesteśmy ciapaci.

  Sprawa trzecia i już chyba ostatnia. Przyjęcie do Polski 2200 imigrantów. Nie podoba mi się to żeby nie powiedzieć, że mocno mnie wkurwia. Nie ukrywajmy, kolorowo u nas nie jest, tysiące Polaków żyje w skrajnym ubóstwie, a te chujki z polskiego parlamentu będą uchodźcom dawać zasiłki i mieszkania socjalne, którymi oni gardzą jak jedzeniem oferowanym przez Czerwony Krzyż. Właśnie, nie wiem czy wiecie, ale w ciul dobrego jedzenia te kurwy po prostu wyrzucają do koszy na śmieci bo oni nie chcą żarcia tylko do Niemiec. Po prostu bydło. Wracając do tematu. Co powinna zrobić Polska? Moim zdaniem to co Australia. Kilka lat temu był to popularny cel dla uchodźców. Teraz już nie jest. Dlaczego? Ponieważ Australia jest mądrym krajem. Imigranci z Ciapaklandów nie mają szans na zdobycie chociażby karty pobytu tylko są systematycznie odsyłaniu skąd przybyli, często jeszcze na statkach, którymi próbują się dostać do kraju kangurów. Genialne w swej prostocie. Pani Kopacz i Panie Dudo! Czas pójść po rozum do głowy.

   Na sam koniec jeszcze jeden mały wątek. Skąd wiemy, że wśród tych imigrantów nie ma terrorystów. Ano nie mamy pojęcia. Dam sobie rękę uciąć, że dojdzie do jakiegoś zamachu, w którym winnym okaże się ten uchodźca, który teraz krzyczy, że chce do Niemiec. Ale naprawdę wolałbym się mylić. Nie wątpię, że wśród tych ludzi są tacy, którzy naprawdę uciekają przed wojną, ale większość po prostu idzie na łatwiznę, chcąc zagwarantować sobie dostanie życie za nic. Nie nawołuję tutaj do żadnych linczów czy nienawiści. Nawołuję tylko do trzeźwego myślenia. To tyle w kwestii ostaniach wydarzeń. Pewnie spore grono z Was się ze mną nie zgodzi, ale swoje ksenofobicznego myślenia nie zmienię. Nie chce w Polsce tych ludzi, a wręcz się ich boję.

Fanpage - facebook.com/comniedenerwuje

1 komentarz:

  1. A ja się z Tobą zgadzam całkowicie. Nie rozumiem, czemu ktoś obcy ma dostać mieszkanie i pinionżki, a Polak, któremu noga się powinie, nie może się doprosić chociażby o szacunek. Też ich tu nie chcę. Pomoc pomocą, ale nie dajmy się zwariować.

    OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała
Mayako
Głęboki Off